O.D.A. (Organization Development Academy) vadītāja

Gitāna Dāvidsone

Vairāk nekā 20 gadu pieredze personāla vadības un vadītāju attīstības jomā, lielākoties darbojoties kā konsultantei, taču dažus gadus arī kā personāla vadītājai konsultāciju uzņēmumā PwC. Kopš 2004. gada Gitāna ir izveidojusi un vada personāla un organizāciju attīstības konsultāciju uzņēmumu O.D.A., kas sadarbojas ar vadītājiem un organizācijām kā klientiem gan valsts un pašvaldību, gan privātajā sfērā.

Attīstības veicināšana, tostarp atbalsts individuālos un organizāciju pārmaiņu procesos, ir Gitānas profesionālā ikdiena, gan arī personiskā aizraušanās, kas mudina neapstāties pie jau apgūtā un izmēģinātā, bet izdomāt un eksperimentēt ar aizvien jaunām pieejām. Līdz ar to bieži nākas būt aizraujošajā un vienlaikus grūtajā “celmlauža” lomā.

Gitāna ir ieguvusi maģistra grādu organizāciju psiholoģijā un kvalifikāciju ārējo sakaru struktūrvienības vadīšanā.  Grāmatu Organizāciju efektivitātes modelis autore un Līderības fenomens Latvijā līdzautore. Komandu ekspresdiagnostikas un attīstības metodes TeamStream līdzautore. Vēl citādai radošai pašizpausmei kopā ar draudzeni attīsta dizaina produktu līniju Kriiva.

21/06
13.45-14.30
| Paneļdiskusija | Darbs nākotnē