Lattelecom valdes priekšsēdētājs

Juris Gulbis

Lattelecom valdes priekšsēdētājs un galvenais izpilddirektors uzskata, ka tieši aizraušanās ikdienas rutīnu padara interesantu un palīdz drosmīgas idejas īstenot dzīvē.

Tādēļ nebaidās uzdrošināties un mudina būt apņēmīgākiem arī pārējos. Visvairāk iedvesmojas, redzot sava darba rezultātu, kas sniedz reālu labumu arī valstij.

Viņš saka, ka pārmaiņas ir atkarīgas tikai no mums pašiem un mums jāprot būt tālredzīgiem, savlaicīgi apgūstot zināšanas par jaunākajām tehnoloģijām. Juris uzsver, ka jaunuzņēmumu attīstībai ir nozīmīga loma, lai veidotu valsts nākotni digitālajā sabiedrībā un lai prastu izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības. Viņš aicina katram atrast aizrautību tajā, ko dara – tieši tā padara dzīvi ne tikai interesantu, bet arī jēgpilnu.

Juris Gulbis vienlaikus darbojas arī vairākās padomēs – Latvijas Darba devēju konfederācijas, Ekonomikas ministrijas Tautsaimniecības, Rīgas Tehniskās universitātes un Banku augstskolas Konsultatīvajā padomē, kā arī ir Konkurētspējas komitejas vadītājs. Tāpat J.Gulbis ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas valdē, kā arī darbojas Nacionālās trīspusējās sadarbības padome apakškomisijās: Transporta, sakaru un informātikas lietu trīspusējās sadarbības apakšpadomē, Budžeta un nodokļu politikas apakšpadomē un jaunizveidotajā Konkurētspējas trīspusējās sadarbības apakšpadomē.

20/06
10.30-12.00
| Paneļdiskusija | Latvijas iespējas. Vakar, šodien, rīt.