Accenture personāla daļas vadītāja Latvijā

Zanda Arnava

Darbs informācijas tehnoloģiju (IT) nozarē sniedz iespēju katru dienu iemācīties kaut ko jaunu, pilnveidoties un vienlaikus veidot nākotnes personālvadību, ņemot vērā biznesa vajadzības. Zanda Accenture pievienojās pirms desmit gadiem – uzņēmumā tolaik strādāja ap 300 darbinieku. Darbs komandā, kā arī Zandas pieredze un entuziasms ir devis rezultātu – šobrīd Acccenture var lepoties ar to, ka ir lielākais IT uzņēmums Latvijā pēc darbinieku skaita, apvienojot 1500 IT speciālistu.

Mūsdienīgas vadības metodes, uz rezultātu orientēts darbs, radošums un jaunās paaudzes iesaiste darba tirgū ir tikai daži no izaicinājumiem personālvadībā. Pērn Accenture Latvijas filiāle saņēma ICF Latvia Prism Award, kas ir augstākais novērtējums koučinga jomā un tiek piešķirts par izciliem rezultātiem koučinga metožu izmantošanā.
Zanda nespētu darba cēlienu un ikdienu iedomāties bez aktīva dzīvesveida – viņas rīti sākas ar skrējienu, kura laikā tiek pārdomāts dienas plāns, un brīvos brīžos prieku sniedz dārza darbi.

21/06
13.45-14.30
| Paneļdiskusija | Darbs nākotnē